15-03-2024

Aby vaše IT dělalo to, co má...

Jedním ze partnerů konference je technologická společnost ČMIS. Ta se řadí mezi přední české hráče v oblasti hostingových, cloudových a serverových řešení. Specializuje se na poskytování hostingu aplikačního prostředí pro účetní a obchodní systémy, hostingu databází, úložišť a privátního cloudu pro významné e-commerce platformy, jako jsou Rohlík.cz, Knihy Dobrovský, Crocodille a další.

Aby vaše IT dělalo to, co má...

Pomáhají provozovatelům aplikací a firmám ve světě e-commerce s nastavením strategií pro budování spolehlivých a bezpečných IT systémů. Jako Microsoft Direct Partner nabízí klientům licence pro aplikace Microsoftu. Zároveň si vybudovali expertízu v oblasti MSSQL a poskytují tak svým klientům databázové audity a školení.

Cílem společnosti ČMIS je poskytovat úsporné a perfektně fungující služby bez výpadků, s non-stop helpdeskem a s garantovanou reakcí na požadavky do 5 minut. S více než 20letou zkušeností na trhu klade ČMIS důraz na kvalitní a dlouhodobou spolupráci, odpovědnost za úspěch klientova byznysu a nasazuje nejmodernější IT technologie.

Těšit se můžete na zajímavou podcast epizodu s Václavem Svátkem s lehce provokativním názvem Cloudová repartiace.

 

Datum a místo konání

26—03—2024
CUBEX PRAHA

Začátek a konec programu

REGISTRACE 8.00
PROGRAM 9.00 — 17.30

Koupit vstupenky