07-02-2024

Budoucnost nepráce vs. realita (nejen) v IT

Založil projekty Digiskills, Digitask a Digi Challenge, které rozvíjejí nové dovednosti u stovek firem a desítek tisíc lidí v Česku i v zahraničí. Je autorem mnoha inovací, které dnes slouží jako základ vzdělávacích a rozvojových programů ve významných českých firmách.

„Na jedné straně firmy mluví o AI, na druhé v nich lidi neví, jak zapnout Teams. Nebo to, že dostávám pořád odpověď od IT oddělení, že jediná AI bude přes Microsoft tooly (protože si chtějí ušetřit práci). Pojmenujme prostě realitu a ukážme cestu, jak z toho...“, říká Filip Dřímalka.

Budoucnost nepráce vs. realita (nejen) v IT

O čem bude mluvit?

Digitální transformace, disruptivní inovace a nejnověji umělá inteligence. Top témata s top potenciálem. Ale jaká je realita (nejen) v českých firmách? Přesně o tom bude přednáška Filip Dřímalka – o tom:

  • Jak lidé reálně využívají digitální nástroje
  • Jaké změny musí organizace provést, aby mohly opravdu využít AI
  • Jakou roli v tom bude hrát IT budoucnosti.

Bez příkras a bez bullshitu.

 

Filip napsal první českou knihu o digitální transformaci HOT: Jak uspět v digitálním světě a knihu Budoucnost nepráce, která pojednává o budoucnosti práce v době umělé inteligence.

Můžete ho také slyšet v podcastu s inovátory HOTCAST a je vítězem LIGS Awards za inovativní projekty v oblasti vzdělávání dospělých.

 

Datum a místo konání

26—03—2024
CUBEX PRAHA

Začátek a konec programu

REGISTRACE 8.00
PROGRAM 9.00 — 17.30

Koupit vstupenky