21-11-2023

Chystáme něco opravdu odvážného!

No BullshIT se vymyká svým přístupem, formou i obsahem a pojmenovává současné IT problémy firem v Česku. Vytváříme prostor pro inspiraci a diskuzi, abychom ukázali opravdovou přidanou hodnotu v každém IT projektu a jak technologie reálně pomáhají byznysu.

Koncept konference máme nachystaný. Momentálně připravujeme zajímavé speakery a program. Sledujte nás a dozvíte se více. Nemůžete se už dočkat? Pokud jste IT vendor nebo partner, kontaktujte nás a můžete být součástí programu. Pokud jste koncák, kupte si rovnou vstupenku.

Chystáme něco opravdu odvážného!

Co a proč to děláme?

Naše vize je čistá a jasná: Vytvořme prostor pro inspiraci a diskuzi, kde IT není zahaleno v mlhavých frázích a kde chceme ukázat, že technologie a digitalizace nejsou jen buzzwordy, ale skutečně posouvají byznys dopředu. A co víc, chceme, aby o tom bylo hodně slyšet – ať si každý odnese něco hodnotného (tím nemyslíme reklamní letáky 😊).

Od koncáků pro koncáky

Program stavíme na reálných případových studiích a životních příbězích firem a lidí. Prezentace budou krátké a na dřeň. Vypíchneme podstatu věci. Souvislosti prodiskutujeme v panelech, do kterých zapojíme všechny v sále. Nečekejte proto škrobené panáky, kteří hovoří v neuchopitelném jazyce. Naopak, když mluvíme o skutečných problémech, co jsme podělali a jak jsme se z toho poučili, dáme si záležet, aby to bylo srozumitelné pro každého. A pokud řešíme rutinu, vždycky přineseme něco nového a překvapivého.

O čem to bude?

K tématům jsme přistoupili jinak. Sice jsme vycházeli z mnoha diskuzí, zpětných vazeb a rešerší, ale hlavně jsme se zaměřili na převážně IT persony (CIOs, IT ředitelé) i byznysové role, jaké problémy řeší, a s čím se potýkají z pohledu firmy i jich samotných. Našli jsme 10 aktuálních témat, která jsou uchopitelná jak z pohledu IT, tak i z pohledu byznysu. Všechny probrat nezvládneme, ale vybereme ty nejzajímavější a tak, aby na sebe navazovaly. Nechceme přeci žádné kecy, že? Na témata mrkněte na webu https://www.no-bullshit.cz/#program.

Co si odnesete?

Chceme, abyste odešli o dost chytřejší, plní nových kontaktů a s úsměvem na tváři. NoBullshIT není jen o vážných tématech – tady se lidé baví a nechávají formálnost stranou. Jsme brutálně upřímní, trochu punk, a nebojíme se ukázat realitu IT světa. To ale neznamená, že chceme cokoliv shazovat nebo bourat. Informace, které předáváme, jsou však profesionální a pravdivé. Nezlehčujeme důležitost probíraných témat. I když ano, občas musíme něco podělat, abychom to mohli udělat správně. A buzzwordy? Na ty si u nás dejte pozor, ale když vám to ujede, přispějete tím na charitu.

Přijďte zažít něco jiného, něco, co oživí váš pohled na IT. 26. března 2024 v Cubex v Praze. Sledujte náš web a sociální sítě konference, kde budeme postupně zveřejňovat program, řečníky a spoustu dalších věcí včetně zajímavých článků.

 

Těšíme se na vás!!!

Datum a místo konání

26—03—2024
CUBEX PRAHA

Začátek a konec programu

REGISTRACE 8.00
PROGRAM 9.00 — 17.30

Koupit vstupenky