12-03-2024

EDGE-TO-CLOUD: Od okraje, koncových řešení až po obláček

Nečekejte od nich žádný "IT kecy" na nějaké konferenci. Hewlett Packard Enterprise je prostě globální hráč, co nabízí „tu svoji platformu od okraje, koncových řešení (EDGE-TO-CLOUD) až po ten obláček“. A co dělají? No, pomáhají firmám zefektivnit podnikání a využít všechny ty hromady dat, co si nahromadily, ať jsou kdekoliv. Takovej ten moderní byznys bez hranic, víte?

EDGE-TO-CLOUD: Od okraje, koncových řešení až po obláček

Ale nejsou to žádní nováčci. To ne. Měli bychom očekávat něco, co stojí na desetiletích vývoje a inovací. Nabízí nejlepší možnosti, jakými společnosti mohou podnikat. A jak to dělají? No, mají ty jejich unikátní vychytávky s bohatým zkušenostním backgroundem v cloudu a zpracování IT úloh na koncových bodech, které pomáhají zákazníkům rozvíjet nové obchodní modely a celkově zvýšit jejich provozní výkon.


S HPE to vypadá, že maj něco v rukávu, a to si nemůžete nechat ujít. Nenechte si ujít rozhovor s Janem Kameníčkem, generálním ředitelem HPE ČR v panelové diskuzi o tom, jak technologie reálně pomáhají byznysu a „jak to celé uřídit“. Nebo si poslechněte případovou studii jejich zákazníka Wedos o největším kybernetickém útoku v historii ČR.

 

Datum a místo konání

26—03—2024
CUBEX PRAHA

Začátek a konec programu

REGISTRACE 8.00
PROGRAM 9.00 — 17.30

Koupit vstupenky