02-02-2024

On nuly na burzu? Je to o lidech. A o datech.

Stál u zrodu holdingu Pilulka Lékáren, kde se za 9 let podařilo vybudovat firmu s působností v ČR, SR, AT, HU a RO s více než 450 zaměstnanci, ročním obratem blížícím se 3 miliardám korun.

Mezi největší úspěch této části kariéry ovšem považuje skutečnost, že Pilulce se podařilo jako prvnímu e-commerce projektu úspěšně vstoupit na českou burzu.

On nuly na burzu? Je to o lidech. A o datech.

Mezi Michalovy jeho přednosti patří zejména široký rozhled v moderních technologiích a jejich implementace do provozu retailu. Jeho ambicí je vybudovat efektivní a spokojený tým, který pro splnění svých cílů využívá nejmodernější IT nástroje.

Kolegové jsou pro něj důležití, ačkoliv je sám tak trochu rebel. Zmiňuje motto z jeho oblíbeného filmu Cool Runnings "Vidím hrdost, vidím sílu, vidím hnusného sráče, který od nikoho nebere žádné kecy!" a dodává, že to ho provází většinu života a nechává si ho tisknout i na naše firemní sportovní dresy. Mělo by to povzbudit mé kolegy v nejnáročnějších chvílích, kdy jsou vystaveni velkému stresu a tlaku ze strany zákazníků.

Pro Michala je zásadní rovnováha mezi pracovním a soukromým životem. Pro efektivní řízení práce potřebuje správně vyvážit čas investovaný do práce, rodiny a koníčků. Jeho největšími koníčky jsou překážkové závody, extrémní běhy, horská kola, zimní lyžování, fitness a cestování.

 

Datum a místo konání

26—03—2024
CUBEX PRAHA

Začátek a konec programu

REGISTRACE 8.00
PROGRAM 9.00 — 17.30

Koupit vstupenky