25-03-2024

Play better!

Ve světě IT je podnikání podobné fotbalovému týmu," prohlašuje Daniel Bělíček z Hitachi Vantara, „bez správného složení týmu není možné dosáhnout výhry – a totéž platí i v obchodním světě: Kvalitní produkt sám o sobě nestačí. Nezbytným prvkem úspěchu je kvalitní a soudržný tým.“.

Play better!

Hitachi Vantara je japonská firma, což přináší záruku nekompromisní kvality a pečlivosti v každém detailu. Naší prioritou není kvantita produktů, ale spíše jejich kvalita a spolehlivost. Naši zákazníci tak mohou vždy očekávat to nejlepší. Důvěra je pro nás základem při budování dlouhodobých vztahů se zákazníky. Naše snaha není o získání co největšího počtu klientů, ale o individuální péči každého z nich. Zaměřujeme se na jejich specifické potřeby a poskytujeme jim individuální řešení. Jako tým spolupracujeme úzce a zdůrazňujeme loajalitu a podporu napříč celou společností. Díky této filozofii působí Hitachi na trhu již 115 let a stále si udržuje silní a stabilní pozici.

V oblasti IT a telekomunikací platí jedno nezvratné pravidlo, že zákazníci preferují společnosti, kterým mohou plně důvěřovat.

Požadují služby na nejvyšší úrovni přizpůsobené jejich individuálním potřebám. Kvalita produktů je sice klíčová, ale stejně tak důležitá je certifikovaná technická podpora a trpělivost, kterou věnujeme každému klientovi. To je základem pro budování dlouhodobých vztahů, které konkurence jen těžko překoná. Právě zde spočívá klíč k budování silné a respektované značky. Jak být úspěšný v konkurenčním prostředí a budovat trvalé vztahy s klienty? Poslechněte si náš podcast Buduj značku.

Najdete ho na platformách:

YouTube

Spotify

Apple Podcasts

Google Podcasts

 

Datum a místo konání

26—03—2024
CUBEX PRAHA

Začátek a konec programu

REGISTRACE 8.00
PROGRAM 9.00 — 17.30

Koupit vstupenky