24-01-2024

Představujeme prvního speakera!

Celou svou kariéru se pohybuje na rozhraní technologií a byznysu. Poslední roky jako CIO, ale také jako umožňovač, měnič prostředí, kouč a propojovač lidí.

“Zjednodušování je moje mantra,... jsem extrovert, věřím, že míň je často víc. Rád se udržuji ve střehu mimo komfortní zónu, protože si uvědomuji, že za zánikem většiny civilizací v historii stál nadměrný blahobyt …” říká Petr Beneš.

Představujeme prvního speakera!

Petr Beneš působil přes 20 let v bankovnictví. Kromě České republiky pracoval v Polsku, USA a Thajsku, kde otevíral banku na zelené louce. 10 let řídil rozvoj technologií ve dvou českých bankách - v GE Money (Moneta) a v České spořitelně.

V roce 2016 spoluzaložil společnost 6D, která pomáhá firmám i jednotlivcům adaptovat se na technologické a společenské změny. Věnuje se dopadům digitalizace nejen na svět byznysu a  sociální prostředí, ale i tomu, jak současná civilizační revoluce proměňuje naše individuální zvyky, hodnoty a lidstvo jako celek.

Petr se věnuje fenoménu firemní kultury a jejího vlivu na efektivní fungování týmů a propojování světa korporací a startupů. Působil a působí v několika českých a zahraničních startupových inkubátorech, kde pomáhá uvádět do života inovativní podnikatelské záměry začínajících firem.

Petr také provozuje provozuje inovační portál 6Dhub.cz, natáčí internetový pořad CZECHárna a 16 let se aktivně zapojuje do komunální politiky v místě svého bydliště ve Čtyřkolech.

 

Datum a místo konání

26—03—2024
CUBEX PRAHA

Začátek a konec programu

REGISTRACE 8.00
PROGRAM 9.00 — 17.30

Koupit vstupenky